Complimententikkertje

Sorry zeggen is een van de moeilijkste dingen die er zijn. Iemand een complimentje geven, dat wil bij sommige mensen ook niet altijd lukken. Gelukkig kunnen wij onze leerlingen daar soms een handje bij helpen. Zo speelde mevrouw Cruyt met haar leerlingen complimententikkertje.

Twee tikkers lopen rond en proberen hun medeleerlingen te tikken. Twee helpers mogen die leerlingen weer ‘verlossen’ door hen een complimentje te geven, iets dat op een kaartje staat en hen toepasselijk lijkt.

Drie vliegen in één klap, me dunkt: vrolijke ontspanning, vlotjes complimenten leren uitspreken én fijne complimentjes krijgen die een balsem zijn voor de ziel.

Met dank aan mevrouw Cruyt voor de foto’s.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.