Fietsen in het donker: leg uit waarom je het wel of net niet doet

Dat we het belangrijk vinden dat onze leerlingen fietsen, dat is al langer geweten. We hebben niet voor niks een eigen fietsenvloot, en het merendeel van onze leerlingen komt dan ook met de fiets naar school.

De Provincie Oost-Vlaanderen is het gelukkig met ons eens en promoot zo veel mogelijk het gebruik van de fiets. Dat doet ze onder andere door in te zetten op de fietssnelwegen, zoals die ook langs de Bourgoyen lopen, of langs de Westergembegraafplaats of door de Lange Velden. Alleen stellen onderzoekers van de UGent vast dat dat fietsgebruik enorm daalt zodra het donker wordt, en daar wil de Provincie aan werken.

Wil je ons helpen? Ga naar deze link, vul voor de vragenlijst in en maak kans op een gratis bon van 50 euro van A.S. Adventure. Voor extra fietskleding of verlichting, of wat dacht je?

 enquete-fietsendonker.ugent.be

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.