Update van Scholenbanden: nieuwe polyvalente zaal in Kiruhura

In de Saint-Mary’s High School in Kiruhura, Rwanda, de school waarmee onze school een scholenband heeft, heeft men een nieuwe grote polyvalente zaal gebouwd. Dit was mogelijk dankzij een goedgekeurd dossier die we samen hebben ingediend bij de Provincie Oost Vlaanderen. Dankzij de nieuwe zaal slagen ze er in Kiruhura in om meer leerlingen te laten sporten na school. Er zijn bijvoorbeeld vaste schoolploegen jongens en meisjes die tegen andere scholen spelen.

Bij ons op school zijn we ook gestart met enkele dansactiviteiten door collega’s gegeven op donderdagen in onze PZNB. Dankzij onze lieve collega’s, de heer Uyttenhove en mevr. Deboodt konden onze leerlingen proeven van volksdans en zumba. We plannen om deze donderdagen volgend schooljaar verder te zetten zodat we meer leerlingen aanzetten tot sporten. Nu merken we dat steeds dezelfde kinderen badminton spelen en door variatie aan te bieden gaan we meer leerlingen bereiken. Als er nog collega’s hun beweegtalent met de leerlingen willen delen, dan zijn ze zeker welkom!

Met dank aan mevrouw Vanlommel voor tekst en foto’s. Alle foto’s van de zaal kan u hier terugvinden in ons archief.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.