#iktrekhetmijaan 2024!

Onze school zet zich in voor een gezonder klimaat en dat mag gezien worden! Waarom? Omdat we het ons aantrekken, de klimaatverandering, en samen een groot verschil kunnen maken.
We vinden het belangrijk om niet bij de pakken te blijven zitten. Wij ondernemen daarom actie om de uitstoot van broeikasgassen te verlagen en om onze weerbaarheid tegen hitte, droogte en overstromingen te verhogen en daar pakken wij op vrijdag 2 februari 2024 graag mee uit! Dan gaat de 2de editie van #iktrekhetmijaan – de vroegere Dikketruiendag – door, een initiatief van Departement Omgeving en MOS – duurzame scholen, straffe scholen.

Om die dag symbolisch in de verf te zetten, verwachten we dat de leerlingen en ons team met de fiets of te voet naar school komen en extra warm gekleed zijn omdat we ook de verwarming traditiegetrouw een graadje lager zetten.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.