Bezoek aan de HoGent

We willen uiteraard onze leerlingen zo goed mogelijk voorbereiden op verdere studies – we zijn niet voor niets een ASO-school.
Daarom zijn we begin oktober met een groep leerlingen naar de Hogeschool Gent gegaan, waar ze uitleg gekregen hebben over hoe het hoger onderwijs gestructureerd is. Nadruk lag op de structuur van de Hogent en op het belang van een goede studiekeuze, want iedereen krijgt een beperkt aantal ‘punten’ die hij/zij aan de universiteit of hogeschool kan gebruiken. Een juiste studiekeuze is belangrijk, want wie eerst universiteit probeert en dan overschakelt naar hogeschool, is al een deel van zijn punten verloren.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.