Samen Sterk!

Samen Sterk (SAS) is een uitwisselingsproject tussen onze school en de basisschool, waarbij de banden tussen beide scholen sterker worden aangehaald.

Enkele leerkrachten van de 1ste graad namen dinsdag gedurende een voormiddag de lessen over van de leerkrachten van onze basisschool, zowel in de vestiging in de Casierlaan, als die in de Eeklostraat. Ondertussen konden de leerkrachten uit het basisonderwijs op de hoofdzetel van onze scholengroep Panta Rhei – in Gentbrugge dus –  overleggen met directies en andere leerkrachten van de 1ste graad secundair. De bedoeling is dat uit deze veelzijdige ontmoeting een betere samenwerking ontstaat, die op termijn zal zorgen voor een minder bruuske overgang van lager naar secundair. Samen Sterk!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.