Onze school in de kijker in “Kort op de Band”

Het project “Scholenbanden – Kiruhura” moeten we je allicht niet meer voorstellen. Voor wie toch even zijn geheugen opgefrist wil zien, moet hier maar eens een kijkje nemen, of op de Facebookpagina van het project. Je kan ook gewoon mevrouw Vanlommel, mevrouw Vanelderen of mijnheer Dekerpel aanspreken, of een van de meewerkende leerlingen natuurlijk: zij zullen je met plezier een woordje uitleg geven.

Het overkoepelende ‘Scholenbanden’ heeft echter ook een nieuwsbrief, en daarin komt onze school uitgebreid aan bod, zowel met de inleefreis als met het toneel. U krijgt hier de betreffende stukken, maar u mag uiteraard ook altijd op de PDF van de nieuwsbrief zelf gaan kijken, zodat u meteen ook de links kan gebruiken.

scholenbanden
scholenbanden2

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.