Ook de leerkrachten sporten (of doen een poging tot)

Niet alleen onze leerlingen doen aan interscholencompetitie, ook de leerkrachten mogen nu woensdag een toernooi spelen tegen andere leerkrachten, en wel in het badmintonnen.

Op het middenplein van het wielercentrum Eddy Merckx in de Blaarmeersen – als we ergens voor gaan, doen we het goed – kan je je leerkrachten komen aanmoedigen in het dubbelspel tegen leerkrachten van andere scholen. Wij moeten spelen tussen 13u30 en 16u30, en daarna zullen we wellicht wel verbroederen met de anderen en het opgelopen vochtverlies compenseren.

Al wie al eens meegedaan heeft met de schoolsport, weet het: supporters kunnen het verschil maken!

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.