Finale mini-voetbal miniemen 13 mei 2015

Vorige week woensdag speelden onze miniemen de provinciale finale in het mini-voetbal.

De eerste wedstrijd tegen Sint Jozef Aalst wonnen ze niet zonder problemen: aan de rust stonden ze slechts een punt voor. De tegenstanders waren terug gekomen van een achterstand, maar op het einde maakten onze spelers het verschil: 3-7.

Brakel scoorde al snel, en door deze vroege achterstand 3-0 kon onze ploeg niet meer voldoende scoren of de tegengoals vermijden om aanspraak te maken op de overwinning. Deze ploeg was nochtans te pakken, maar de score bleek uiteindelijk Brakel – KAM 6-4

KAM – Edugo Oostakker eindigde op een schamele 3-9: deze ploeg was duidelijk beter. De druk bij het Atheneum was te groot en het voetballen lukte niet goed.

Als laatste duel kregen ze Sint-Paulus Gent. Deze ploeg hadden ze reeds verslagen in de eerste ronde maar ook zij konden zich nog plaatsen in de halve finale. Ze waren niet opgewassen tegen onze jongens. De druk was weg, ze speelden goed en met veel plezier in het spel, en ze kregen dan ook een grandioze 15-1 op het bord.

Uiteindelijk haalden onze jongens de 3de plaats en dus de bronzen medaille. proficiat!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.