Goud voor Brecht Fasseur op het Vlaams Kampioenschap atletiek!

Gisteren vond het Vlaams kampioenschap atletiek plaats in Oordegem. Drie leerlingen van onze school waren geselecteerd na het Provinciaal kampioenschap van 6 mei. Uiteindelijk moest Chloé Teetaert (6LMT) afhaken door een blessure. Lien Fasseur (6WW) en Brecht Fasseur (4LAWI) konden zich wel meten met de beste atleten/atletes van Vlaanderen. Ze waren maar met twee, maar ze deden het fantastisch.

Lien plaatste zich mooi voor de finale van de 100m, waarin ze knap vijfde werd. Brecht deed nog beter. Hij liep tactisch een sterke 800m, bleef een tijdje in het spoor van een concurrent, om dan ijzersterk en zonder tegenstand te eindigen als Vlaams kampioen in een nieuw persoonlijk record.

Intussen staan de officiële tijden online. Brecht heeft 2.01.09 gelopen op zijn 800m en Lien liep 14.27 in de reeksen van de 100m en 14.25 in de finale.

Een ongelofelijk dikke proficiat voor beide Fasseurs! We zijn trots op jullie!

Met dank aan de supporters: Lea, Midas en zowat de voltallige familie Fasseur.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.