Leesclub!

Boekenclub 4Vorige week dinsdag zag er zowaar een leesclub het licht op onze school!

Mevrouw Van Hoorde is zelf zot van lezen, en wilde die passie dolgraag delen met anderen. Daarom kwam dinsdag voor de eerste keer de leesclub samen om kennis te maken, ideeën te delen, en de planning te bespreken.

Ze zetten dit leesseizoen de tanden in de volgende romans:

De Cirkel van Dave Eggers (dinsdag 5 januari 2016 – 16.15 u);
Het diner van Herman Koch (donderdag 10 maart 2016 – 17 u);
– Amerikanah van Chimamanda Ngozi Adichie (dinsdag 12 april 2016 – 16.15 u);
 Mrs Dalloway van Virginia Woolf (dinsdag 17 mei 2016 – 16.15 u).

Ben jij ook zo gek op lezen en wissel je graag leeservaringen uit? Analyseer je graag verteltechnieken? Loop je niet gillend weg van een filosofisch gesprek over de Grote Levensvragen, waarop de literatuur een abonnement heeft? Kom dan gewoon mee doen met ons. En denk je dat je misschien wel één of twee van de boeken zal kunnen lezen, maar dat alle vier wellicht te veel is, dan maakt dat eigenlijk niet uit: je komt gewoon naar de besprekingen van wat wél gelukt is.

Lees je alsnog graag mee? Je bent meer dan welkom: stuur dan een berichtje naar mevrouw Van Hoorde via Smartschool.

Hopelijk tot dan!

 

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.