Extra foto’s van zowel Tsjechië als Italië

Ze komen helaas maar met mondjesmaat binnen, de foto’s, maar er zijn er toch nog een paar binnengedruppeld, dank zij mijnheer Lösken (144 extra) en mevrouw Van Bossche (178 stuks), maar gelukkig ook Lien De Maegd (13). Mogen we bij deze nog eens een warme oproep doen naar al onze leerlingen om foto’s door te mailen? Kan makkelijk via Smartschool naar mevrouw Rombaut, maar mag ook via wetransfer.com (nog veel gemakkelijker eigenlijk) naar kamfoto@witch.be.

Ik geef jullie hier een paar foto’s mee, de rest valt te bekijken in het archief. Die van Tsjechië zijn te groot voor de website, maar zitten wel in het album.
307 foto’s van Tsjechië.
190 foto’s van Italië.

 

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.