Bezoek en newsflash uit Kiruhura!

logo_scholenbanden_280pxMisschien heeft u hen al zien lopen op school: onze twee bezoekers uit Kiruhura, Rwanda! Soeur Domina & Jean De Dieu zijn de komende dagen in ons land in het kader van Scholenbanden, onze link met de Saint Mary’s High School in Kiruhura. Dit project loopt al sinds 2009 in onze school, en er gebeuren dus ook regelmatig uitwisselingen. Alle info over het project vindt u hier.

Ik zou zeggen: zwaai even naar hen, en als je het uitgesproken krijgt in het Kinyarwanda, de lokale taal, wens hen dan “Murakazaneza mukigo cyacu!” ofte ‘welkom in onze school!’

In juni stuurden ze ons nog een newsflash, en die geven we u hier mee.

kiruhura1
kiruhura2
kiruhura3
kiruhura4
kiruhura5
kiruhura6
kiruhura7
kiruhura8

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.