Saved by the bell

sbtb_banner-nl_1000pxLeerlingen en leerkrachten zijn wel eens opgelucht als ze ’s avonds de schoolbel horen. Maar miljoenen kinderen en jongeren op aarde horen dit zelden of nooit. Daarom worden alle scholen opgeroepen om jaarlijks op 5 oktober, op de Internationale dag van de Leerkracht, de schoolbel eens extra te luiden. Zo laten we de wereld horen dat elk kind, elke jongere recht heeft op goed, kwaliteitsvol onderwijs.

Ook onze school doet mee aan de actie “Saved by the bell”. Deze vindt plaats op woensdag 5 oktober (dag van de leerkracht).

Het is de bedoeling dat alle leerlingen om 11.00 uur eens veel lawaai maken op de speelplaats. Breng daarom woensdag een fluitje, belletje, pollepels of iets dergelijks mee, en laat je eens volledig gaan!

De eerste graad zal een alternatief programma afwerken die dag met onder andere aandacht voor onderwijs in Afrika. Dit is een ideaal moment omdat onze Rwandese bezoekers hier zullen aanwezig zijn.

Meer informatie over de actie vindt u op deze website.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.