Sport in de eerste graad? Blaarmeersen!

logo LOWanneer het mooi weer is, trekken we met de optie (&module) sport van de eerste graad naar buiten. Aangezien het in september zo warm was, profiteerden we hiervan om eens te zwemmen in de Blaarmeersen.

De leerlingen starten eerst met een stevige uithoudingstraining (lopen) rond de vijver. Sommigen gaan hiervoor wel eens diep in het rood. Die inzet zien we graag!

Nadien stond een “duathlon” op het programma. De leerlingen zwommen een afstand van ongeveer 50 meter, gevolgd door terugjoggen in het zand. Dit herhaalden we een aantal keer, zodat verschillende zwemstijlen aan bod kwamen. Nadien bleef nog even tijd over om wat vrij zwemmen.

Als jullie dachten dat onze leerlingen hiervan moe worden, dan heb je het goed mis. Het geluid tijdens de busrit terug naar school bewees dat ze nog zeer veel energie over hadden!

Mevrouw Bergmans voorzag ons niet alleen van tekst, maar ook van 75 foto’s! Die kan u hier allemaal bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.