Griekse en Romeinse goden in de klas

latijn5De Griekse en Romeinse goden, we kennen de verhalen allemaal wel: hoe Zeus nog maar eens een knappe nimf wist te verleiden, en hoe zijn vrouw Hera een van die dames in een koe veranderde. Of hoe Hercules zowaar een hele rivier verlegde om een stal uit te mesten.

We kunnen die verhalen in de les Latijn natuurlijk gewoon vertellen aan onze leerlingen, en dan hangen ze aan onze lippen. Maar we kunnen hen ook zélf die goden laten voorstellen, en dat wordt dat meteen een pak amusanter. Of wat dacht u?

En dat de toneeltjes bij de tweedes de meest uiteenlopende taferelen in de les Latijn veroorzaakten, dat kan u zelf zien.

Alle 96 foto’s zijn in dit album te vinden.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.