Infomoment nu zaterdagvoormiddag

Als u interesse heeft in onze school voor uw zoon of dochter, dan verwelkomen we u graag op het infomoment nu zaterdagvoormiddag om 9.30 uur in de polyvalente zaal.

De directie zal u wegwijs maken in een aantal algemene dingen, zoals de schooluren, het middagmaal, het huurboekensysteem, de aangeboden zorg, Smartschool, en uiteraard de verschillende studiemogelijkheden en modules. U krijgt er meteen ook de brochure bij, waar u alles nog eens rustig kan nalezen.

Na het infomoment kan u ook nog terecht in verschillende lokalen om te praten met de moduleleerkrachten of voor algemene informatie. Zodra de algemene informatie is afgelopen, kan u uw kind ook inschrijven, mocht u dat willen.

We kijken er al naar uit om u te verwelkomen!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.