Welke spullen heb je nodig in het eerste jaar?

We hopen dat al onze leerlingen nog volop van de vakantie aan het genieten zijn, maar vandaag opent de school alweer, en dus zijn ook wij opnieuw van de partij.

Kom je bij ons in het eerstejaar, dan weten we dat de meesten onder jullie nogal popelen om te beginnen op die nieuwe school en graag hun spullen op tijd op orde hebben. Daarom geven we hier al de lijst met benodigdheden voor het eerste jaar mee. Op die manier kan je nu al rustig uitkijken naar nieuwe spullen, en hoef je je (of je ouders) in dat eerste weekend niet op te jagen. Mevrouw Borderé verzamelde alles netjes per vak. De lijst krijg je ook nog op papier op je eerste schooldag.

Die dag hoef je deze dingen zeker nog niet bij te hebben: een goeie pen en een paar blaadjes papier, en vooral een stevige rugzak voor al je boeken en werkschriften, volstaat.

 

3 Reacties

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.