Kamacultuurtje: ‘9’: het verslag

Een wervelende show gevuld met ballet, moderne dans, visuele hoogstandjes en een prachtige sopraanstem!

Op de tonen van Ludwig van Beethovens 9de symfonie werden we meegenomen in de wereld van een dove danser. Tijdens de voorstelling was het dansen de universele taal die gesproken werd. Er werd bijna niet gesproken maar toch begrepen de dansers elkaar zeer goed. Ze gebruikten hun eigen lichaam en het lichaam van de anderen om iets te vertellen.

Een voorstelling over dansen, samen en alleen, over muziek horen en zien, over zien en gezien worden, over horen en gehoord worden, over sterk en kwetsbaar, over groot en klein, perfectie en imperfectie. En hoe een ogenschijnlijke beperking een kracht geworden is.

Als kers op de taart werd één van onze leerlingen uitgekozen om mee te figureren in de voorstelling. En Sara deed dat geweldig!

Kortom, we werden verwend, hebben genoten en kijken uit naar onze volgende culturele uitstap.

Met dank aan mevrouw Borderé voor verslag en foto’s, en mevrouw Van Bossche voor extra foto’s. Alle foto’s kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.