Voetbal derde graad: de competitie is gestart

Op woensdag 10 oktober speelden onze jongens van de derde graad hun eerste wedstrijd van het MOEV-voetbaltornooi (11 vs 11). MOEV is trouwens de nieuwe naam van het vroegere SVS, de Stichting voor Schoolsport. Tegenstander van de dag was het Sint-Maarteninstituut uit Aalst.

De zon was van de partij en de spelers van beide ploegen gaven gedurende 2×40 minuten het beste van zichzelf. Het werd dan ook een spannende wedstrijd en na de reguliere speeltijd was de stand 2-2.

Strafschoppen zouden moeten beslissen over de uiteindelijke winnaar van de wedstrijd. Spannend! Onze jongens wisten hun kalmte te bewaren en schoten een voor een hun bal voorbij de keeper van Aalst. Einduitslag strafschoppen: 4-2 en dus winst voor GO! atheneum Mariakerke!!

Op woensdag 7 november trekken we naar Wetteren om er onze tweede wedstrijd af te werken tegen het Sint-Jozefinstituut.

De spelers die de kleuren van onze school met glans vertegenwoordigden waren:

Matti Cailliez (5 WEWI) – Bülent Tarhan (5 ECWI) – Berkay Kiziltepe (5 ECWI) – Abdilcan Anafarta (5 ECMT) – Juled Kelaj (5 ECMT) – Kadircan Karsikaya (4 ECMT) – Bilal Sumar (5 ECMT) – Özkan Oksar (4 ECWI) – Elian Colpaert (6 WEWI) – Sahin Erdik (5 HUWO) – Sander Creël (6 LAMT) – Daan Robben (6 WEWI) – Cas Van Eeckhout (6 ECTA) – Jari Rieke (6 MTWE) – Brigen Isufi (4 GRLA)

Met dank aan mevrouw Van Vossel voor zowel verslag als foto’s.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.