Inschrijfmoment met ticket

Heeft u voor uw twaalfjarige via het aanmeldingssysteem een ticket gekregen voor ons atheneum? Dan staan wij speciaal voor u klaar op het inschrijfmoment van woensdag 15 mei 2019 van 13.00 uur tot 17.00 uur.

Die namiddag wacht een ganse batterij collega’s u op om uw kind zo snel en efficiënt mogelijk effectief in te schrijven in onze school. We vragen u wel om de identiteitskaart van uw kind mee te brengen. De inschrijving kan ook enkel gebeuren door een van de ouders of de wettelijke voogd.

Kan u woensdag niet langskomen? Geen nood, u heeft nog de kans tot 07 juni om uw ticket om te zetten, maar enkel na afspraak. Daarvoor kan u contact opnemen met de school via 09/216.84.44.

Na 07 juni vervalt uw ticket en worden de eventuele beschikbare plaatsen algemeen opengesteld.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.