Verloop 02 september 2019

De schoolpoorten van het KAM gaan bijna weer open. We hopen dat iedereen genoten heeft van een welverdiende vakantie, maar we verwachten natuurlijk wél iedereen fris en monter op maandag 2 september.

– De leerlingen van het 1ste jaar worden om 08.30 uur op de speelplaats van het atheneum verwelkomd, zónder ouders. Die nemen het best afscheid aan de schoolpoort. Daarna zullen de eerstes met hun leerkrachten de school beter leren kennen. Dit gebeurt in onze twee onthaaldagen die we daarvoor organiseren. Op deze plezante manier zullen onze nieuwe leerlingen kennis maken met onze school, de leerkrachten en hun medeleerlingen. Ze moeten enkel een boekentas, papier en schrijfmateriaal bij hebben. Er is al meteen mogelijkheid tot warm eten, maar je mag gerust ook boterhammen meebrengen natuurlijk.

– De andere jaren moeten op school zijn om:
* 2de jaar: 09.20 uur
* 3de jaar: 10.10 uur
* 4de jaar: 10.10 uur
* 5de jaar: 11.15 uur
* 6de jaar: 11.15 uur

Zij melden zich aan in de polyvalente zaal. Ook zij moeten een schooltas, schrijfmateriaal en papier bij hebben. In de namiddag is er voor hen gewoon les.

– Alle andere nieuwe leerlingen (2,3,4,5,6) verwachten we in de administratieve blok (gang directie) tegen 9.20 uur.

– De schooldag eindigt voor iedereen om 15.25 uur.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.