Kangoeroewedstrijd 2020: de uitslagen!

Al jaren doen we met onze eerste graad mee met de Kangoeroewedstrijd, de wiskunde olympiade voor één en twee. Dit jaar verliep dat niet zoals andere jaren, en u mag drie keer raden waarom. Maar we riepen onze leerlingen op om online mee te doen met de wedstrijd, en die oproep werd gretig gevolgd.

Maar liefst 132 leerlingen van de school besteedden enkele uren om deze wedstrijd in te vullen. Het Vlaams gemiddelde voor de eerstes ligt op 68,97/120 en voor de tweedes ligt dat gemiddelde op 73,68/120. Wij willen daarom graag enkele leerlingen extra in de bloemetjes zetten omdat zij allemaal minstens 100/120 behaalden.

Eerstes:

– Demey Titus
– Coenen Robbe
– Lamon Floris
– Boogaerts Tuur
– Goeteyn Nora
– Lösken Charlotte
– Vandenabeele Lea

Tweedes:

– Lefebre Nina
– De Mets Lena
– Legroe Benno
– Abbeloos Kato
– De Vriese Wannes
– Decroo Robin
– Seghers Lennon
– Van Goethem Aaron
– Vanlerberghe Sander
– Dickel Adam
– Strobbe Ayco

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.