Sfeerfilmpje van ons atheneum

Vanavond is het zover: de infoavond voor de ouders van de nieuwe leerlingen. U kan, als u dat wil, de uitzending live volgen via ons youtubekanaal.

Aangezien alles digitaal moet, hebben we aan Kas Christiaens (5 MTWe) gevraagd om voor ons een filmpje te maken dat een beeld geeft van onze school. We hebben hem de vrije hand gelaten, maar wel gevraagd duidelijk onze kernwaarden in beeld te brengen. Kas heeft dat ook met verve gedaan. De muziek die u hoort, werd speciaal voor dit filmpje gemaakt door Mauro De Keyser (5 LaMT).

Zeg nu zelf: als je het talent in huis hebt, waarom zou je het ergens anders gaan zoeken? Proficiat, heren!

(En wil u alsnog inschrijven voor de infoavond zodat u ook vragen kan stellen? Dan kan dat hier.)

1 Reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.