Figuurtjes lopen in de buitenlucht

Omdat beweging in de buitenlucht niet alleen goed is voor de fysieke maar ook voor de mentale gezondheid, werden er tijdens de afkoelingsweek 2 bewegingsactiviteiten voorzien voor de leerlingen van de eerste graad. Bij een ervan maakten de leerlingen een tocht buiten (dat kon te voet, al lopend, met de fiets of met de skates) al dan niet samen met een vriend/familielid. Ze registreerden de activiteit met Strava in onze schoolgroep. We vroegen of ze dit konden doen in een speciale vorm (op de kaart). Hierbij een aantal leuke resultaten. Een dikke pluim aan alle leerlingen trouwens, die het koude weer trotseerden om hun buitenactiviteiten tot een goed einde te brengen.

Met dank aan mevrouw Bergmans voor zowel tekst als beeld. Alle figuurtjes van de wandelingen kunt u hier bekijken.

1 Reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.