Projectdag eerste graad

Net zoals de leerlingen van tweede en derde graad kregen ook de leerlingen van de eerste graad een heuse projectdag: niet dat dat een hele projectweek kan vervangen, maar het was toch eventjes een dag geen gewone les én de ideale gelegenheid voor ons om een paar extra eindtermen te kunnen behalen.

We wezen onze leerlingen op het gebruik, misbruik en de gevaren van sociale media, lieten hen een gevoelswereldspel spelen en werkten een project uit rond relationele vorming.

Mevrouw Christiaens keek even binnen in alle klassen, legde één en ander vast voor het archief en zag dat het goed was. En als we op de stemming en de uitgelatenheid van onze leerlingen mogen vertrouwen, dan vonden zij het ook wel best oké.

Alle foto’s van de projectdag vindt u hier terug in ons archief.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.