OpenSchoolDag: u was fantastisch!

Het was intussen drie jaar geleden dat we nog eens potentiële leerlingen en hun ouders mochten uitnodigen op school. We keken met een bang hartje naar de coronabarometer, maar jawel, eindelijk mochten we u onze school weer fysiek laten zien. En dat had u ook in grote getale door: het werd een gezellige drukte met rondleidingen, open klassen, proefjes allerhande, pannenkoeken en uitleg, véél uitleg. En ook wel een pak oud-leerlingen die onze school gewoon niet konden missen: dat zegt veel.

Voor wie er niet bij kon zijn: u vindt alle informatie ook vlotjes hier op de website, vaak met begeleidende filmpjes. Alleen kunnen we u nu de warme, zonnige sfeer niet meer laten voelen, of het enthousiasme van onze leerlingen. En die leerlingen, die willen we bedanken: zonder hen was de OpenSchoolDag nooit het verwelkomende evenement geweest dat het nu kon zijn. Zij hebben vrijwillig hun zaterdag opgeofferd om ons bij te staan, uitleg te geven, mensen te verwelkomen, onze school te promoten, taakjes allerhande uit te voeren en gewoon zichzelf te zijn. Dank jullie wel, echt.

Alle foto’s van de OSD kan u hier terugvinden, met dank aan Helena Vanhove en oud-leerlinge Manou Reynebeau.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.