tToneelweekend was alweer de max!

Op 14 en 15 oktober bleven de 60 acteurs van tToneel dit schooljaar slapen op onze school!
Deze tweedaagse was naast een teambuildingsweekend ook een moment om extra te repeteren. Ze verkenden de gangen van de school in het donker aan de hand van een heus escapespel, zongen de pannen gelukkig net niet van het dak en genoten van al het lekkers dat ouders en leerlingen hadden klaargemaakt. Daarnaast werden de creatieve talenten uitgedaagd in tal van opdrachten. Hierna volgden nog enkele intense repetities op woensdagnamiddag. Na de examens vliegen we er weer in en zetten we koers naar de voorstellingen in januari.

Groetjes
Joke, Karel en Berdien

 

De filmpjes vind je terug op ons youtubekanaal, de foto’s staan in het archief.

1 Reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.