OpenSchoolDag 2023

Tijdens corona hebben we het echt gemist, dat contact met potentiële leerlingen en hun ouders. Vorig jaar mochten we opnieuw een echte OpenSchoolDag organiseren,  zij het nog een beetje met een bang hartje. Dit jaar konden we opnieuw voluit gaan en dat was te merken ook: het werd een gezellige drukte met rondleidingen, open klassen, proefjes allerhande, een internationaal buffet – meer daarover in een later bericht – en uitleg, véél uitleg. En ook wel een resem oud-leerlingen die onze school gewoon niet konden missen: dat zegt veel.

Voor wie er niet bij kon zijn: u vindt alle informatie ook vlotjes hier op de website, vaak met begeleidende filmpjes. Alleen kunnen we u nu de warme, zonnige sfeer niet meer laten voelen, of het enthousiasme van onze leerlingen. En die leerlingen, die willen we bedanken: zonder hen was de OpenSchoolDag nooit het verwelkomende evenement geweest dat het nu kon zijn. Zij hebben vrijwillig hun zaterdag opgeofferd om ons bij te staan, uitleg te geven, mensen te verwelkomen, onze school te promoten, taakjes allerhande uit te voeren en gewoon zichzelf te zijn. Dank jullie wel, echt.

Met dank aan Bram Coenye en Zoë Van Hulle voor de foto’s en de filmpjes. Alle foto’s van de OSD kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.