Fietscontrole op de Strapdag: de winnaars

Wij vinden het als school sowieso fantastisch dat het merendeel van onze leerlingen met de fiets naar school komt, maar dat moet dan ook in alle veiligheid kunnen gebeuren. Standaard bekijken we dan of de fiets in orde is, met focus op fietsverlichting, remmen, bel, het dragen van een fluohesje en een helm. Daarom houden we elk jaar samen met de ouderwerking een drietal fietsencontroles: “Ben je gezien?”. Op de strapdag hielden we ons eerste nazicht.

Elke leerling die in orde was, kreeg een “Ben je gezien”-bonnetje. Deze bonnetjes werden verzameld in een doos voor de 1ste, 2de en 3de graad. In de namiddag vond de trekking door een lid van de ouderwerking plaats. De doos van de 3de graad bleef leeg, dus de prijzen zijn verdeeld over de 1ste en 2de graad. en daar kwamen de volgende winnaars uit:

Graad 1:

  •  Louis-Mathis Sem – 1D
  • Clio Alleman – 1A
  • Emily Suys Kusama – 1E
  • Marta Chantrain – 2C STEM
  • Senne Vanderstraeten – 2B STEM

Graad 2:

  • Leon Meuleman – 3MOTA
  • Jools Naert – 3NAWE2
  • Robijn Suys – 3NAWE2
  • Imke Nolf – 3 NAWE1

Personeel:

  • Ann De Clercq

Zij winnen elk een filmticket, geschonken door onze Ouderwerking vzw. Wij willen onze ouderwerking uitdrukkelijk bedanken voor de schenking van deze prijzen en de hulp tijdens deze actie.

Binnenkort plannen we een tweede, onaangekondigde fietsactie. Er worden opnieuw bonnen verloot onder de leerlingen die volledig in orde zijn.

Aan veiligheid op de weg moeten we blijvend aandacht besteden. We zijn dan ook opgetogen dat vele leerlingen hun fiets in orde was. Wij willen u vragen uw zoon/dochter te blijven sensibiliseren om te allen tijde met een veilige fiets de weg op te gaan.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.