Anything but a backpack day editie 2024

Onze leerlingenraad is ook dit jaar al bijzonder actief geweest. Een volgende actie is Anything but a backpack-dag, kwestie van ook het einde van het schooljaar een beetje op te fleuren.

Op vrijdag 17 mei is het de bedoeling dat leerlingen (en leerkrachten) hun boekentassen thuis laten en iets anders meenemen om al hun spullen in op te bergen: een winkelmandje, een slee, een lege bierbak, een echte knapzak, een curverbox… Laat je fantasie de vrije loop: alles is toegestaan, zolang je het zelf de trap op krijgt om tot bij je lokaal te komen én je het op een redelijke manier in dat lokaal krijgt. Een kruiwagen, bijvoorbeeld, lijkt ons niet zo handig (maar zou wel origineel zijn), een fiets is misschien wat groot om in je lokaal te krijgen…

Tijdens de middagpauze voorzien we een catwalk waarop de leerlingen hun creaties kunnen tonen, op de tonen van de muziek die je zelf gekozen hebt. Scan daarvoor de QR-code.

Wij hebben er alleszins al zin in, jullie ook?

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.