Fietscontrole: de winnaars!

img_3540Elk jaar, tijdens de wintermaanden, houden we een drietal fietsencontroles. We vinden het super dat onze leerlingen met de fiets naar school komen, maar dat moet natuurlijk wel zo veilig mogelijk gebeuren. Bij de eerste controle vrijdag 30 oktober lag de focus op de fietsverlichting en het dragen van een fluohesje en een helm. De leerlingen die in orde waren, kregen een “Ben je gezien”-bonnetje.

Op de vergadering van de ouderwerking werden er drie winnaars uit de box getrokken.

Zeta Desmedt (1E Latijn), Kobe Suls (1C Latijn) en Leon Tack (2A Latijn) hebben elk een bon ter waarde van 15 euro van Decathlon gewonnen, geschonken door het Oudercomité vzw.

IMG_0530

Een dikke proficiat, ook in naam van onze oudervereniging!

Veiligheid op de weg blijft natuurlijk enorm belangrijk. We zijn dan ook zeer blij dat bij veel leerlingen de fiets in orde was, en we hopen dan ook dat de leerlingen, bij wie dat nog niet het geval was, daar zo snel mogelijk verandering in brengen.

Vergeet ook niet om altijd je fiets op slot te doen: dat voorkomt een hoop problemen!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.