Vrijzinnige debatwedstrijd: een verslag!

logo vrijzinnigVorige zaterdag was het weer tijd voor de debatwedstrijd van Hujo/Digimores/Het Huis van de Mens.

Onze school nam deel met vier duo’s: Febe Geraert en Isabeau Coussement, Sébastien Van Opsomer en Karima Sumar, Helena Huvenne en Hera Vangheluwe, Vital Van Achte en Jeroen De Riek.De leerlingen konden ook rekenen op de steun van Thaïs De Boever die helaas niet kon deelnemen aan deze editie. De dames De Vreese en Pauwels en de heer Vandenabeele kwamen de leerlingen ook aanmoedigen.

Onze leerlingen schitterden stuk voor stuk en toonden sterke staaltjes van hun debatskills. Ze waren bij wijlen bijzonder spitsvondig, koelbloedig en ad rem. Twee duo’s schopten het zelfs tot in de finale, namelijk Sébastien en Karima en Isabeau en Febe.

We sleepten ook twee extra prijzen in de wacht: Thaïs kreeg de prijs voor meest originele post op Facebook en Karima ontving de prijs voor meest verrassende uitspraak tijdens de debatten. Het is veilig te stellen dat het weer een bijzonder geslaagde auditie was!

Met dank aan mevrouw Maes voor verslag en foto’s.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.