Buitenklas!

Al onze leerlingen en oudleerlingen zullen dit kunnen bevestigen: zodra het mooi weer wordt, komen er kriebels om buiten les te geven. Zowat de meest gehoorde vraag is dan: “Mevrouw, kunnen we buiten les krijgen? Toe, please??” De meest gehoorde tegenwerping – naast: het is te koud, ik heb er geen bord, er is geen beamer – is dat het eigenlijk gewoon niet mag.

binnentuin2

Wel, dan hebben we goed nieuws voor onze leerlingen: zaterdag op onze openschooldag huldigen we officieel onze eerste buitenklas in! In de binnentuin worden er momenteel vijf à zes grote banken voor zes personen opgefrist, zodat een kleinere klas er les kan volgen. En om ervoor te zorgen dat je daar niet onverwacht teleurgesteld moet worden omdat er al een andere klas zit, zal er een reserveringssysteem via Smartschool zijn.

Als dat geen mooi nieuws is! En nu nog het mooie weer…

 

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.