Aardrijkskunde de digitale toer op.

Ook de aardrijkskunde is mee met zijn tijd. Naast de traditionele zaken zoals atlassen en wereldbollen worden de lessen aardrijkskunde vandaag ook meer en meer gevoed met de wondere wereld van de digitalisering. Zo wordt de tablet meer en meer beschouwd als een basistool en zijn ook de computerlokalen verre van vreemde omgevingen. Bookwidgets, raadplegen van Geodata viewers en GIS- software behoren stilaan tot de basisvaardigheden van onze leerlingen. Het I3 smartboard maakt het helemaal af natuurlijk.

Mijnheer Lösken stoffeert zijn uitleg dan ook met de nodige foto’s, waarvoor dank.

De foto’s uit de lessen aardrijkskunde kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.