Schaatsen!

Je zal het als leerkracht lichamelijke opvoeding maar tegen komen: je sportzaal twee weken ingenomen door de mensen van tToneel. Maar onze sportleraars gunnen het de collega’s en leerlingen van harte, want zo hebben ze het ideale excuus om te gaan schaatsen!

En schaatsen deden ze, onze leerlingen! Mevrouw Bergmans en mevrouw Vanlommel stuurden ons talloze foto’s en zelfs filmpjes door, en geef toe, het plezier straalt er toch van af, niet?

Of zoals mevrouw Bergmans het formuleerde: “Toch opvallend hoe soms stoere jongens kleine hartjes hebben! Op vrijdag haalden we bij de sportklassen ook eens het hockeymateriaal uit. Toen zagen velen de grond pas echt van dichtbij. Plezier verzekerd!”

U kan 77 foto’s van het schaatsen hier terugvinden in ons archief, en in totaal vier filmpjes hier op ons Youtubekanaal.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.