Infomoment voor de verschillende graden en studiemogelijkheden

Volgend schooljaar maakt een aantal leerlingen een belangrijke overstap: ze veranderen van graad en moeten een optie/richting kiezen die bij hen past.

Op donderdagavond 19 april 2018, tussen 18.00 uur en 21.30 uur, organiseren we daarom een infomoment in verband met de overgangen naar de verschillende graden en de overstap naar het tweede middelbaar. In de polyvalente zaal geven we een plenaire uitleg met algemene informatie en een globaal overzicht van de mogelijkheden. Gedurende deze avond zijn collega’s beschikbaar in hun eigen lokalen. Daar kunnen leerlingen én ouders hen vragen stellen over de vakinhoud en over de verschillende studiemogelijkheden in de drie graden.

Ook het CLB is de ganse avond aanwezig om hen te helpen bij de overstappen.

We organiseren de avond als volgt:

· 18.00 uur: inschrijvingen lokaal 0.15

· 18.00 uur: informatie overgang van basisonderwijs naar secundair onderwijs

· 19.00 uur: informatie overgang van 1ste middelbaar naar 2de middelbaar

· 19.30 uur: informatie overgang van graad 1 naar graad 2

· 20.30 uur: informatie overgang van graad 2 naar graad 3

· 21.30 uur: eindigt het infomoment.

· Doorlopend: het uitdelen van de overgebleven tombolaprijzen door de ouderwerking

Intussen kan iedereen ook rustig iets drinken aan de bar in de centrale hal.

We hopen onze leerlingen hiermee toch al een beetje te helpen met de studiekeuze naar volgend schooljaar. Mocht u omwille van een of andere reden niet aanwezig kunnen zijn, kan u ook hier op de website onze infobrochures inkijken. Op de website onderwijskiezer.be krijgt u ook een bron van informatie om u verder te helpen om de juiste keuze te maken. Uiteraard kan u te allen tijde ook contact met ons opnemen, zodat wij u verder kunnen helpen en begeleiden.

We kijken uit naar uw aanwezigheid.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.