Dochtertje voor mijnheer Desmidt!

Onze leerlingen hadden vorige week al een brief gekregen waarin gemeld werd dat onze adjunct-directeur mijnheer Desmidt vijf maanden ouderschapsverlof zou opnemen. Vrijdagavond om 17.29 uur werd hij dan ook trotse vader van een flinke dochter Karlijn. Ze weegt 2,950 en meet 49,5 cm.

De kleine jongedame stelt het prima en houdt wellicht nu al haar vaders wakker. We wensen beide ouders van dit kleine wondertje een dikke proficiat!

Welkom in deze wondere wereld, Karlijn!

1 Reactie

  1. Welkom Karlijn!
    Wat een gelukzak ben jij met 2 papa’s aan je zij: de een zal je dit leren en de ander dat. Samen zullen ze ervoor zorgen dat je opgroeit tot een dame die haar mannetje kan staan!
    Ik wens jouw papa’s een supermegacoole tijd met jou als wolkbaby, als pretpeuter, als sprinkeldewinkel meisje als giecheltiener en wijzertwin en…. het leven vindt de woorden voor jou wel verder uit.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.