GO! Explore beurs: ook het KAM was er

Nu het schooljaar nog niet is begonnen maar de school wel al weer open is, geven we u met plezier wat berichtjes mee die in de loop van vorig schooljaar door de mazen van het net zijn gevallen.

Neem nu de GO! Explore beurs die op 1 februari werd gehouden in de Tuinbouwschool Melle. Uiteraard stond het KAM er met een infostand, maar daar zijn helaas geen foto’s van terug te vinden. Wat meer is, is dat onze leerlingen er ook present waren. Enkele dappere dames bemanden mee de wetenschapsafdeling, en de jongens van de mini-onderneming mochten er hun waren verkopen én natuurlijk ook reclame maken voor de richting economie. Of wat had u gedacht, misschien?

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.