Iedereen KAMpioen: de Vlammende Boom

In de dagen na de examens konden we niks fysieks organiseren voor onze leerlingen, en daarom had het evenemententeam gedacht om een actie te organiseren waarmee we ons toch een klein beetje met elkaar verbonden konden voelen: Iedereen KAMpioen! Een overweldigend succes konden we het niet noemen, maar er waren wel een paar heel fijne resultaten!

Een eerste opdrachtje was: “Print de Vlammende Boom af, hang hem op een zichtbare plaats en neem een foto of selfie. Zo kan je je buren een hart onder de riem steken.” Zo kon je onze vlammende boom hier en daar in het straatbeeld zien opduiken, en we geven u daar een paar voorbeeldjes van. Alle Vlammende Bomen vindt u hier in ons archief terug.

En wil je hem alsnog ophangen? Het af te drukken document staat nog steeds in het vak “Iedereen KAMpioen” op Smartschool.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.