Iedereen KAMpioen: Rare Snuiters

In de dagen na de examens konden we niks fysieks organiseren voor onze leerlingen, en daarom had het evenemententeam gedacht om een actie te organiseren waarmee we ons toch een klein beetje met elkaar verbonden konden voelen: Iedereen KAMpioen! Een overweldigend succes konden we het niet noemen, maar er waren wel een paar heel fijne resultaten!

Een tweede opdrachtje was: “Ga op stap en verander de realiteit. Speel met perspectief door bijvoorbeeld te krimpen of jouw vriend in een reus te veranderen. Speelgoedfiguurtjes, een schoen, een appel… alles wat kan helpen haal je uit de kast.”

We hebben geniale inzendingen gekregen en zelfs een filmpje. Maar oordeelt u vooral zelf. Alle Rare Snuiters vindt u hier in ons archief terug, en ga ze zeker bekijken, want ze zijn de moeite.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.