Iedereen KAMpioen: De morgenstond heeft goud in de mond

In de dagen na de examens konden we niks fysieks organiseren voor onze leerlingen, en daarom had het evenemententeam gedacht om een actie te organiseren waarmee we ons toch een klein beetje met elkaar verbonden konden voelen: Iedereen KAMpioen! Een overweldigend succes konden we het niet noemen, maar er waren wel een paar heel fijne resultaten!

Een tweede opdrachtje was: “Zet je wekker een beetje vroeger, zodat je een selfie kan trekken van de zonsopgang.”

Nu, een selfie is niet meteen evident, en heel erg vroeg hoefde je ook niet op te staan, maar wat we wel kunnen vaststellen, is dat er toch wel bijzonder mooie plekjes zijn waar onze leerlingen wonen.

En dan kregen we ook nog een filmpje binnen, waarin de oplettende kijker Mariakerkebrug herkent en de zon die opkomt boven ‘ons’ kasteel Claeys-Bouüaert.

Alle foto’s van Iedereen KAMpioen kan je hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.