Schaatsen 2022

Andere jaren gaan de sportleraars met hun klassen uit noodzaak schaatsen: de sportzaal op school is ingenomen door de mensen van ’tToneel. Dit jaar is dat toneel echter verplaatst naar een latere datum omwille van welbekende redenen, maar dat was geen reden om te breken met deze fijne traditie.

Ook dit jaar trokken onze leerlingen dus wanten, muts en sjaal aan, staken hun voeten in de schaatsen en zwierden talloze rondjes op de piste of – laten we eerlijk zijn – stuntelden een eind weg. Plezier was sowieso verzekerd, dat kan je ook zien op de talloze foto’s die ons werden doorgestuurd door de dames Vanlommel en Bergmans.

 

Nog een extra shoutout gaat naar de heren Lievens en Vandewiele, die insprongen voor de vakgroep Lichamelijke Opvoeding zodat er geen leerlingen in de studie zaten maar iedereen kon schaatsen.

Alle foto’s kan je hier terugvinden in ons fotoarchief, de filmpjes kan je bekijken op ons youtubekanaal.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.