Anything but a backpack!

Onze leerlingenraad is ook dit jaar al volop in gang geschoten – daarover later meer. Een eerste actie is Anything but a backpack-dag, kwestie van het schooljaar een beetje op te fleuren.

Op maandag 10 oktober is het de bedoeling dat leerlingen (en leerkrachten) hun boekentassen thuis laten en iets anders meenemen om al hun spullen in op te bergen: een winkelmandje, een slee, een lege bierbak, een echte knapzak, een curverbox… Laat je fantasie de vrije loop: alles is toegestaan, zolang je het zelf de trap op krijgt om tot bij je lokaal te komen én je het op een redelijke manier in dat lokaal krijgt. Een kruiwagen, bijvoorbeeld, lijkt ons niet zo handig (maar zou wel origineel zijn)…

Tijdens de middagpauze voorzien we een catwalk waarop de leerlingen hun creaties kunnen tonen. Daarvoor moet je wel inschrijven via deze link: https://forms.gle/uf4uPBokZxf7thFm7

Wij reiken aan de origineelste inzending een leuke en lekkere prijs uit.

Wij hebben er alleszins al zin in, jullie ook?

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.