Cultuurcel: programma voor het najaar 2023

Bij het begin van dit nieuwe schooljaar willen we graag de cultuurcel van het GO! Atheneum Mariakerke – opnieuw – aan je voorstellen.

De leerkrachten van de cultuurcel serveren onze leerlingen uit het 4de, 5de of 6de jaar een extra portie cultuur en laten hen kennis laten maken met tal van voorstellingen. We proberen daarbij telkens een aantal verschillende culturele centra of concertzalen uit. Dit gebeurt allemaal op vrijwillige basis, want de activiteiten vinden plaats buiten de gewone lesuren. In groepsverband is dit niet alleen heel gezellig, maar bovendien geeft het ons vaak de kans om de prijzen laag te houden. Zo willen we de drempel tot concert- of theaterbezoek verlagen.

Onderaan vind je de folder voor de drie topvoorstellingen van dit najaar. De inschrijvingen vinden plaats op donderdag 14 september en vrijdag 15 september (als er dan nog kaarten over zijn). Je kan de trailers van deze cultuurbaden via onderstaande links bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.