Kom morgen in je uniform naar school!

Op vrijdag 20 oktober 2023 is het Dag van de Jeugdbeweging. Als school vinden wij ook die vorm van ontspanning, sport en engagement heel belangrijk, en dus scharen wij ons met plezier achter de oproep om in je uniform van de scouts, Chiro, KLJ, KSA, IJD, JNM, Rode Kruis of wat we ook over het hoofd zien, naar school te komen.

Net zoals vorige jaren willen we daarmee de jeugdbewegingen steunen, omdat zij tonen hoe geëngageerd onze jeugd kan zijn.

Zelf doen we op school rond die dag verder niets, want er is na schooltijd wel degelijk genoeg te doen in Gent zelf. Zoals het op de website www.dagvandejeugdbeweging.be staat: “Een spetterende editie in het Coyendans park! Rondlopen en verschillende organisaties of verenigingen leren kennen op het marktje, je keihard uitleven tijdens de massaspelen en de dag afsluiten met een knetterend optreden!”.

We hopen dat onze school er voor een keertje uitziet als een echte uniformschool!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.