Nieuws van de wiskunde olympiade!

De resultaten voor de wiskundeolympiade zijn opnieuw top. Op woensdag 14 januari zat de hele zaal vol met leerlingen die hun talent voor wiskunde op de proef wilden stellen.

Maar liefst 7 van de 33 deelnemende leerlingen aan de  Junior Wiskunde Olympiade (2de graad) mogen door naar de tweede ronde. Ook voor de derde graad is het resultaat een proficiat waard: 9 van de 46 deelnemende leerlingen stoten door naar de tweede ronde. Het Vlaamse gemiddelde van leerlingen dat door mag naar de volgende ronde, is 10%. Onze school scoort met ongeveer 20% die doorgaat dus super goed. Een dikke proficiat dus, en we kijken al uit naar de tweede ronde op woensdag 8 maart! Veel succes!

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.