OpenSchoolDag: de foto’s, de presentaties

Afgelopen zaterdag was er opnieuw onze OpenSchoolDag: het werd een gezellige drukte met rondleidingen, open klassen, proefjes allerhande, een heuse cultuurmarkt van de Humane richtingen, een dessertbuffet ten voordele van Brooddoosnodig – meer daarover in een later bericht – en uitleg, véél uitleg. En ook wel een resem oud-leerlingen die onze school gewoon niet konden missen: dat zegt veel.

Voor wie er niet bij kon zijn: u vindt alle informatie ook vlotjes hier op de website. Alleen kunnen we u nu de warme, zonnige sfeer niet meer laten voelen, of het enthousiasme van onze leerlingen. En die leerlingen, die willen we bedanken: zonder hen was de OpenSchoolDag nooit het verwelkomende evenement geweest dat het nu kon zijn. Zij hebben vrijwillig hun zaterdag opgeofferd om ons bij te staan, uitleg te geven, mensen te verwelkomen, onze school te promoten, taakjes allerhande uit te voeren en gewoon zichzelf te zijn. Dank jullie wel, echt. Met extra dank aan Arthur Germonpré en mevrouw De Keyser voor de foto’s.

Als u de verschillende presentaties wil bekijken:

Presentatie overgang naar het eerste middelbaar

Presentatie overgang naar het tweede jaar

Presentatie overgang naar de tweede graad

Presentatie overgang naar de derde graad

Alle foto’s van onze OpenSchoolDag kan u hier in ons archief bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.